Szamba betonowe Luboń

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Luboń

Szambo betonowe Luboń

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Luboń

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.