Szamba betonowe Margonin

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i instalacją tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – nasi doradcy z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Margonin

Szambo z montażem Margonin

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy duży zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.