Szamba betonowe Międzychód

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Międzychód

Szambo betonowe Międzychód

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, ale także gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Międzychód

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.