Szamba betonowe Mikstat

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Mikstat

Szambo betonowe Mikstat

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Mikstat

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, by dbać o własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.