Szamba betonowe Nekla

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Nekla

Szambo betonowe Nekla

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Nekla

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.