Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Szambo betonowe Nowy Tomyśl

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz również szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Nowy Tomyśl

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.