Szamba betonowe Oborniki

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Oborniki

Szambo betonowe Oborniki

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, ale także gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Oborniki

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba i zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.