Szamba betonowe Obrzycko

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Obrzycko

Szambo betonowe Obrzycko

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Obrzycko

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.