Szamba betonowe Odolanów

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Odolanów

Szambo z montażem Odolanów

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy duży asortyment wielkości zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.