Szamba betonowe Okonek

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Okonek

Szambo betonowe Okonek

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Okonek

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, by dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.