Szamba betonowe Osieczna

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Osieczna

Szambo betonowe Osieczna

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, lecz również woda nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Osieczna

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.