Szamba betonowe Ostroróg

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Ostroróg

Szambo betonowe Ostroróg

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Ostroróg

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.