Szamba betonowe Ostrzeszów

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Ostrzeszów

Szambo betonowe Ostrzeszów

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Ostrzeszów

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, by dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.