Szamba betonowe Pleszew

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi konsultanci z chęcią pokażą Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Pleszew

Szambo z montażem Pleszew

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy szeroki asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.