Szamba betonowe Pniewy

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją tych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Pniewy

Szambo z montażem Pniewy

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.