Szamba betonowe Pobiedziska

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji szamb z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Pobiedziska

Szambo z montażem Pobiedziska

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup duży zbiornik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.