Szamba betonowe Pogorzela

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Pogorzela

Szambo z montażem Pogorzela

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży zbiornik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.