Szamba betonowe Poniec

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Poniec

Szambo betonowe Poniec

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Poniec

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.