Szamba betonowe Przedecz

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z pewnością pokażą Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Przedecz

Szambo z montażem Przedecz

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy bogaty asortyment wielkości zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.