Szamba betonowe Puszczykowo

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania i realizacji zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Puszczykowo

Szambo z montażem Puszczykowo

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.