Szamba betonowe Rakoniewice

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Rakoniewice

Szambo betonowe Rakoniewice

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Rakoniewice

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.