Szamba betonowe Raszków

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na dekady. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Raszków

Szambo betonowe Raszków

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Raszków

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.