Szamba betonowe Rawicz

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Rawicz

Szambo betonowe Rawicz

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Rawicz

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.