Szamba betonowe Rychwał

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się mocną budową oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania oraz wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Rychwał

Szambo z montażem Rychwał

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.