Szamba betonowe Rydzyna

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport gotowych elementów szamba, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Rydzyna

Szambo betonowe Rydzyna

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Rydzyna

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.