Szamba betonowe Sieraków

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także szamba o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Sieraków

Szambo betonowe Sieraków

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Sieraków

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.