Szamba betonowe Ślesin

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Ślesin

Szambo betonowe Ślesin

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Ślesin

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, by dbać o swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.