Szamba betonowe Słupca

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Słupca

Szambo betonowe Słupca

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Słupca

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.