Szamba betonowe Śmigiel

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Śmigiel

Szambo z montażem Śmigiel

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.