Szamba betonowe Sompolno

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się mocną budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Sompolno

Szambo z montażem Sompolno

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy duży asortyment wielkości zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.