Szamba betonowe Stawiszyn

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania i realizacji szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Stawiszyn

Szambo z montażem Stawiszyn

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy duży zakres rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.