Szamba betonowe Stęszew

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Stęszew

Szambo betonowe Stęszew

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Stęszew

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To niezawodny sposób na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.