Szamba betonowe Swarzędz

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Swarzędz

Szambo betonowe Swarzędz

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale także szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Swarzędz

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.