Szamba betonowe Szamocin

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Szamocin

Szambo betonowe Szamocin

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz również gryzoni i insektów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szamocin

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, żeby dbać o własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.