Szamba betonowe Szamotuły

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Szamotuły

Szambo betonowe Szamotuły

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szamotuły

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.