Szamba betonowe Trzcianka

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą budową oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Trzcianka

Szambo z montażem Trzcianka

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.