Szamba betonowe Trzemeszno

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i tworzenia szamb z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Trzemeszno

Szambo z montażem Trzemeszno

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.