Szamba betonowe Turek

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Turek

Szambo betonowe Turek

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Turek

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, by dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.