Szamba betonowe Ujście

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania i realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Ujście

Szambo z montażem Ujście

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.