Szamba betonowe Wągrowiec

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport gotowych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Wągrowiec

Szambo betonowe Wągrowiec

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wągrowiec

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, by dbać o swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.