Szamba betonowe Wielichowo

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Wielichowo

Szambo z montażem Wielichowo

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny pojemnik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy duży asortyment pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.