Szamba betonowe Witkowo

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Witkowo

Szambo z montażem Witkowo

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych przepisów, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Oferujemy duży asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.