Szamba betonowe Wolsztyn

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Wolsztyn

Szambo betonowe Wolsztyn

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wolsztyn

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, by pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.