Szamba betonowe Wronki

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Wronki

Szambo betonowe Wronki

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz również gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wronki

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.