Szamba betonowe Września

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Września

Szambo z montażem Września

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy duży zakres pojemności pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.