Szamba betonowe Wyrzysk

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Wyrzysk

Szambo z montażem Wyrzysk

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w czasie upałów możesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy szeroki zakres pojemności zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.