Szamba betonowe Wysoka

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania oraz wykonywania szamb z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Wysoka

Szambo z montażem Wysoka

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z jakim w okresie suszy będziesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy duży zakres rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.