Szamba betonowe Zduny

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Zduny

Szambo betonowe Zduny

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zduny

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.