Szamba betonowe Żerków

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Żerków

Szambo betonowe Żerków

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, ale także szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Żerków

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, by pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.