Szamba betonowe Barlinek

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby cechują się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania i realizacji szamb z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Barlinek

Szambo z montażem Barlinek

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy szeroki zakres rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.